Oferta pracy

Administrator Nieruchomości Mieszkaniowych

Moderna Holding Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie nieruchomościami mieszkaniowymi,

  • Bieżąca współpraca z mieszkańcami i zarządami wspólnot

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem usług przez zleceniobiorców, przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców, udzielanie informacji klientom,

  • Przygotowywanie uchwał wspólnot mieszkaniowych zgodnie z ustawą o własności lokali,

  • Organizacja i prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych, przygotowywanie dokumentów do zebrań,

  • Praca w programie dedykowanym do obsługi wspólnot mieszkaniowych,

  • Udział w przejmowaniu nieruchomości w zarządzanie,

  • Weryfikacja terminów przeglądów i ubezpieczeń,

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot,

  • Przygotowywanie umów niezbędnych do bieżącej obsługi nieruchomości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów ustawy o własności lokali,

  • mile widziane posiadanie licencji zarządcy nieruchomości,

  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista,

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Hermes Weiss Sp. z o. o. - w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy