Administrator Nieruchomości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta, firmy działającej z kilkudziesięciu lat w Europie w związku z nowymi potrzebami prowadzimy rekrutację na opisane poniżej stanowisko. Poszukujemy przedsiębiorczej i skutecznej osoby, która do zadań podchodzi z odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnianie sprawności funkcjonowania urządzeń i technologicznych instalacji budynków
    • Usuwanie awarii oraz bieżące naprawy (identyfikacja przyczyn i zagrożeń)
    • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
    • Udział i nadzór nad wykonywanymi czynnościami serwisowymi przez firmy zewnętrzne
    • Przygotowywanie specyfikacji technicznych do zakupu części, naprawy i modernizacji instalacji elektrycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki lub podobne)
    • Praktyczna znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
    • Doświadczenie (min. 2 letnie) w utrzymaniu instalacji klimatyzacji i wentylacji, elektrycznych, elektrotechnicznych,
    • Dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie, sumienność, rzetelność
    • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Prawo jazdy kat. B
    • Praktyczne znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie
    • Darmowy parking dla pracowników
    • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zarządca Artur Fadrowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.