Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator nieruchomości

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Decora S.A. – spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Jesteśmy obecni na europejskim rynku od blisko 25 lat stale odpowiadając na potrzeby naszych klientów poprzez zróżnicowaną ofertę produktową. Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu. Więcej informacji – zapraszamy: www.decora.eu.

    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Zakres zadań:

    • Kompleksowe zarządzanie Nieruchomościami Firmy w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących przy ich utrzymaniu
    • Zlecanie i kontrola robót konserwacyjnych oraz remontowych wykonawcom świadczącym usługi na podstawie zawartych umów,
    • Zapewnianie sprawności funkcjonowania urządzeń, maszyn i technologicznych instalacji budynków
    • Organizacja i nadzór nad wykonaniem okresowych kontroli stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych należących do obsługiwanych nieruchomości oraz nad ich remontami,
    • Prowadzenie bieżącej obsługi nieruchomości

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe politechniczne
    • Uprawnienia SEP będę dodatkowym atutem
    • Minimum dwuletnie doświadczenia na stanowisku zarządcy nieruchomości
    • Praktyczna znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
    • Bardzo dobrej znajomości MS Office
    • Praktycznej znajomości zagadnień gospodarki nieruchomościami
    • Prawa jazdy kat. B
    • Dyspozycyjności oraz umiejętności zarządzania czasem
    • Samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów (Opieka Medyczna, pakiet sportowy MultiSport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe)
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzanew związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.