Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator nieruchomości

PROVISOR - Zarządzanie i Administrowanie NieruchomościamiO firmie

  • Pańska 98, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PROVISOR - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Pańska 98

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe administrowanie przydzielonym obiektem w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących, kontrahentów oraz przydzielonych pracowników

  • bezpośrednia obsługa Wspólnot Mieszkaniowych

  • nadzór nad przepływem dokumentów finansowych

  • udział w organizacji zebrań właścicieli lokali w obsługiwanych Wspólnotach

  • nadzór nad jakością świadczonych usług przez firmy obsługujące nieruchomość (usługi porządkowe, remontowe, serwisowo-techniczne)

  • budowanie pozytywnych partnerskich relacji z Zarządami oraz z mieszkańcami Wspólnoty

  • nadzór nad stanem technicznym obiektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • determinacja i chęć nauki obsługi Wspólnot Mieszkaniowych (mile widziane doświadczenie)

  • znajomość podstawowych przepisów Prawa Budowlanego i UOWL

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności w zakresie obsługi klienta

  • wysokie kompetencje komunikacyjne

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Provisor to dynamicznie rozwijająca się firma, która od ponad 15 lat zajmuje się profesjonalną obsługą nieruchomości obejmując swym działaniem teren Warszawy i Piaseczna. Obecnie obsługujemy ponad 150 tys. m2 nieruchomości, głównie mieszkalnych znajdujących się w zasobach Wspólnot Mieszkaniowych.

Przewiń do profilu firmy