Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Nieruchomości

DEX 44 Sp. z o.o.O firmie

DEX 44 Sp. z o.o.

Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 14a

Warszawa

DEX44 jest firmą od ponad 12 lat zarządzającą nieruchomościami mieszkaniowymi, głównie nowymi Osiedlami na terenie Warszawy. Poszukujemy aktualnie do naszego zespołu

Opis stanowiska:

  • administrowanie nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych
  • współpraca z zarządami Wspólnot oraz deweloperami,
  • załatwianie spraw mieszkańcami i bieżąca komunikacja, także poprzez social media
  • bieżący nadzór nad podwykonawcami w zakresie obsługi technicznej, ochrony, sprzątania itd.
  • współpraca z działem księgowości w zakresie kontroli kosztów i realizacji Budżetu
  • nadzór nad obsługą techniczną nieruchomości zgodnie z warunkami gwarancji i wymogami prawa
  • nadzór nad pracą firm obsługujących nieruchomości

Wymagania:

  • znajomość problematyki zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi
  • znajomość zasada działania Wspólnot Mieszkaniowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • pożądana znajomość zagadnień rękojmi i gwarancji deweloperskiej dla nieruchomości
  • umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
  • znajomość podstaw rachunkowości, ekonomii i zarządzania
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • pożądana licencja zarządcy nieruchomości

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach samozatrudnienia - do wyboru
  • pracę w rozwojowej i stabilnej firmie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • adekwatne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne