Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Nieruchomości

DEX 44 Sp. z o.o.O firmie

DEX 44 Sp. z o.o.

Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 14a

Warszawa

DEX44 jest firmą od ponad 12 lat zarządzającą nieruchomościami mieszkaniowymi, głównie nowymi Osiedlami na terenie Warszawy. Poszukujemy aktualnie do naszego zespołu Administratora osiedla mieszkaniowego

Opis stanowiska:

  • administrowanie Osiedlem  Mieszkaniowym, dbałość o jego estetykę i dobry stan techniczny,
  • nadzór nad usuwaniem przez dewelopera wad i usterek gwarancyjnych,
  • załatwianie spraw mieszkańców i bieżąca dobra komunikacja, także poprzez social media
  • bieżący nadzór i kontrola  nad podwykonawcami w zakresie obsługi technicznej, ochrony, sprzątania itd.
  • współpraca z działem księgowości w zakresie kontroli kosztów i realizacji Budżetu
  • nadzór nad obsługą techniczną nieruchomości zgodnie z warunkami gwarancji, rękojmi i wymogami prawa

Wymagania:

  • znajomość problematyki zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi,
  • znajomość zasad działania Wspólnot Mieszkaniowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • pożądana znajomość zagadnień rękojmi i gwarancji deweloperskiej dla nieruchomości
  • umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
  • znajomość podstaw rachunkowości, ekonomii i zarządzania
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • pożądana licencja zarządcy nieruchomości

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach samozatrudnienia - do uzgodnienia
  • pracę w rozwojowej i stabilnej firmie
  • miłą i przyjazną atmosferę  i warunki pracy
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i podnoszenia kwalifikacji
  • adekwatne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne