Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Nieruchomości Wspólnych

GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki
jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

Obecnie Spółka poszukuje osoby na stanowisko

Główne zadania:

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją nieruchomości
  • udział w realizacji zadań  remontowych, konserwacyjnych oraz  technicznej obsłudze budynku
  • współpraca i nadzór nad  realizacją zawartych umów na dostawę  mediów usług konserwacyjnych i porządkowych
  • nadzór nad przepływem dokumentów finansowych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z mieszkańcami, Zarządami Wspólnot i współpracownikami
  • prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych
  • reprezentowanie Spółki przed Wspólnotami Mieszkaniowymi

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) techniczne
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w administrowaniu budynkami Wspólnot Mieszkaniowych
  • znajomość zagadnień i przepisów prawa z obszaru zarządzania nieruchomościami i ustawy o własności lokali
  • wysoka sprawność organizacyjna
  • umiejętności negocjacyjne i perswazji
  • znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • finansowanie przejazdów służbowych
  • ruchomy rozkład czasu pracy
  • stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne