Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Nieruchomości - Zarządca

PROPERTY CENTER sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa nieruchomości zaczynając od odbioru, zawiązanie się wspólnoty, aż po standardowe funkcjonowanie w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  • Administrator prowadząc nieruchomość będzie współpracował z działem technicznym, działami księgowości firmowej i księgowości wspólnotowej, kancelarią prawną oraz służbami technicznymi dewelopera i wykonawców.

  • Zadaniem Administratora będzie utrzymanie nieruchomości na jak najwyższym poziomie eksploatacyjno-technicznym oraz zapewnienie bezpieczeństwa i efektywności finansowej w ścisłej współpracy z jej właścicielami.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (wskazane kierunkowe lub pokrewne)

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnej obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych

  • Licencja Zarządcy Nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Umiejętność budowania przyjaznych relacji międzyludzkich

  • Szeroko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz analityczne

  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy w tych samochód służbowy

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych

O nas

PROPERTY CENTER to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi, szpitalami, fabrykami, magazynami typu cross-dock i innymi. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy swoją energię i ambicję w pracy łączą z wiedzą i innowacyjnością. Ponad wszystko cenimy sobie ciągły i rzeczowy kontakt z mieszkańcami.