Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash:

    To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego Centrum Dystrybucyjnego, poszukujemy osoby na powyższe stanowisko.

    ADMINISTRATOR
    Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Kluczowe zadania:

    • Organizowanie transportu zgodnie ze wszystkimi posiadanymi przez firmę Eurocash S.A. certyfikatami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości przewozu towarów (HACCP, temperatura, czystość, terminowość),
    • Prawidłowe przygotowanie dokumentów wywozowych faktur, korekt, oraz dokumentów powiązanych,
    • Nadzór nad aplikacją monitorującą trasę ( gps) w tym akceptacja i wyjaśnienie alertów,
    • Kontrola i prognoza terminowości oraz szybka i rzetelna informacja o przebiegu dostaw do BOK i działu sprzedaży,
    • Nadzór nad czasem pracy kierowcy zgodnie z obowiązującymi przepisami ,
    • Dbałość o towar i dobre imię firmy,
    • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i HACCP oraz pozostałych procedur operacyjnych i jakościowych obowiązujących w Centrum Dystrybucyjnym,
    • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego,

    Idealny Kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie min. średnie,
    • Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Być gotowym do pracy w systemie 3 zmianowym,
    • Posiadać wiedzę dotyczącą czasu pracy kierowców,
    • Wykazać się znajomością Excel’a,
    • Być skrupulatny, dokładny.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia.
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
    • Odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: opieka medyczna, karta multisport.
    • Bogaty pakiet socjalny,
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).