Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Strabag PFS Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Administrator obiektów (m/k)

STRABAG PFSO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie obiektów

  • współpraca ze służbami właściciela obiektów we wszystkich dziedzinach

  • kontakt bieżący z najemcami – udostępnianie pomieszczeń, przyjmowanie zgłoszeń o usterkach itp.

  • udział w odbiorach pomieszczeń po remontach, wynajmie

  • nadzór nad usuwaniem awarii w budynku

  • nadzór nad prowadzonymi pracami porządkowymi

  • nadzór na innymi podwykonawcami (wywóz odpadów, naprawa/wymiana żaluzji, przeprowadzki itp.)

  • bieżące kontrolowanie stanu nieruchomości – pod każdym względem (technika, czystość, odbiór wizualny - w tym właściwe oznakowanie itp.)

  • bieżące prace związane z utrzymaniem i eksploatacją techniczną obsługiwanych obiektów

  • praca w systemie zmianowym 12h

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie ( ogólne lub techniczne)

  • praktyka w obsłudze administracyjnej lub technicznej nieruchomości (mile widziane uprawnienia SEP gr. I do 1KV)

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,

  • rzetelność, sumienność, komunikatywność, umiejętność wybierania priorytetów

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • osoby pracujące wcześniej na terenie Lotniska Chopina

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG PFS

STRABAG PFS należy do koncernu STRABAG SE i oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje