Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Obiektu - Facility Manager

TWINS NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

6 5007 000 brutto / mies.
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleksandra Ostrowskiego 9

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad stanem technicznym nieruchomości i prawidłowym jej funkcjonowaniem,

  • Organizacja czasu pracy i weryfikacja powierzonych zleceń konserwatorom i serwisowi sprzątającemu,

  • Weryfikacja stanu niezbędnych narzędzi pracy dla konserwatorów i serwisu sprzątającego,

  • Dokonywanie zamówień sprzętu, materiałów i towarów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości,

  • Prowadzenie książki budowlanej i wypełniania obowiązków związanych z okresowymi przeglądami technicznymi budynków i instalacji technicznych wymaganych przez przepisy prawa budowlanego,

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi i serwisowymi tj.: zbieranie i przedkładanie ofert, doraźna kontrola i weryfikacja wykonanych zadań, rozliczanie robót budowlanych,

  • Kontakt z najemcami w sprawach technicznych. Doraźna pomoc w kwestii rozwiązywania problemów natury technicznej,

  • Rozliczanie mediów w tym przeprowadzanie analiz zużycia poszczególnych komponentów w celu poszukiwania i wdrażania optymalizacji kosztowych,

  • Sporządzanie dokumentacji technicznych na potrzeby umów najmu (protokoły zdawczo-odbiorcze),

  • Tworzenie kosztorysów prac budowlano-instalacyjnych,

  • Ścisła współpraca z zarządcą nieruchomości,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo lub instalacje sanitarne,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz BHP (mile widziane uprawnienia budowlane),

  • Podstawową znajomość instalacji w budynkach i infrastruktury zew. (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan, instalacja co., itp.),

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku administratora obiektu biurowego lub magazynowego,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i AutoCAD,

  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy, szybkość w działaniu,

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz atrakcyjne warunki pracy,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Rzeczywisty wkład w rozwój przedsiębiorstwa,

  • Własne biuro i miejsce parkingowe,

O nas

Firma TWINS Nieruchomości jest zarządcą budynków biurowych przy ul. A. Ostrowskiego nr 5a,7 i 9. Zajmujemy się wynajmowaniem powierzchni biurowych i magazynowych we Wrocławiu.