Oferta pracy

Technik Utrzymania Budynku – Administrator Obiektu

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.O firmie

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie i usuwanie usterek oraz awarii,

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

  • codzienne kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych,

  • prace konserwatorskie na obiekcie i terenie zewnętrznym,

  • planowanie oraz nadzór nad eksploatacją, konserwacjami, remontami zgodnie z harmonogramem przeglądów,

  • współpraca, kontrola oraz nadzór firm podwykonawczych,

  • dbałość o porządek i zgodność dokumentacji technicznej,

  • zakres codziennych obowiązków rozłożony pomiędzy prace administracyjne i fizyczne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • uprawnienia SEP,

  • sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy, suwnicę, żuraw oraz podest ruchomy;

  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • dofinansowanie do kantyny,

  • dofinansowanie maszyn vendingowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna,

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi),

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet sportowy Multiport,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • premia za polecenie Pracownika,

  • nagroda stażowa,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji - masz realny wpływ na to jak pracujesz!

  • świeże owoce na terenie firmy;

  • dofinansowanie do zakupu okularów/soczewek korekcyjnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie karty Multisport

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali. Naszą klientelę stanowią renomowani producenci i dostawcy motoryzacyjni na całym świecie. I teraz również my w szybkim tempie wkraczamy w inne branże przemysłowe.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o. o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotiv Group

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?

Zachęcamy do kontaktu:

[email protected]