Oferta pracy

78678
„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.
PepsiCo Logistyka Sp. z o.o.

Administrator Operacji Systemowych

PepsiCo Logistyka Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesów magazynowych - kontrolowanie prowadzenia ich zgodnie z założonym harmonogramem,

  • Odpowiadanie za wymianę danych z operatorem logistycznym i komunikację potencjalnego ryzyka,

  • Wyjaśnianie dokumentów reklamacyjnych od klientów, pracowników dystrybucji i sprzedaży,

  • Odpowiadanie za prawidłowy obieg informacji pomiędzy zespołem administracji a działami współpracującymi, w tym za tworzenie dokumentacji magazynowej i jej archiwizację,

  • Nadzorowanie prawidłowości zaczytania stanów magazynowych, różnice inwentaryzacyjne u operatorów logistycznych i kontrolowanie ich zasadności,

  • Przygotowywanie raportów z obszaru centralnej jednostki administracyjnej,

  • Kontrolowanie procesów w kategorii napoje na potrzeby wyceny produktów w SAP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w posługiwaniu się programami komputerowymi (Windows, Pakiet MS Office),

  • Min. średnie wykształcenia,

  • Zdolności analityczne i umiejętności logicznego myślenia,

  • Komunikatywność i asertywność,

  • Zorientowanie na klienta.

Mile widziane

  • Co najmniej roczne doświadczenie w logistyce lub na stanowisku o podobnym profilu (administracja, planowanie tras, magazyn),

  • Znajomość programu SAP, CGK.

To oferujemy

  • Pracę w świetnie zorganizowanym i zgranym zespole,

  • Umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PPE, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje