Oferta pracy

Administrator Oracle/AIX

Exorigo-Upos S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • AIX

Mile widziane

  • Linux

  • AIX

  • HP-UX

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy administratora do Zespołu Administratorów Systemów Kluczowych. Głównym zadaniem Zespołu jest utrzymanie w działaniu i dobrej kondycji systemów istotnych dla naszych kluczowych Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie bazami danych Oracle i systemami Linux/AIX, a w szczególności za:

  • Utrzymanie i administrację bazodanowych kluczowych systemów Oracle

  • Zarządzanie systemami operacyjnymi Linux i AIX

  • Automatyzację procesów wsadowych

  • Wykonywanie kopii i przywracanie danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi

  • Monitorowanie usług i serwerów

  • Rozwiązywanie problemów klienta (3 linia wsparcia)

Nasze wymagania

  • Znajomość baz danych Oracle w różnych wersjach

  • Znajomość systemów Linux/AIX/HP-UX

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość środowisk: Oracle RAC, Oracle WebLogic oraz Oracle Service Bus

  • Znajomość systemu backupu centralnego IBM Spectrum Protect

  • Znajomość systemów Windows/UNIX

  • Znajomości produktów Oracle/IBM

  • Znajomość zagadnień sieci SAN

  • Prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • waterfall

Skład zespołu

  • architekt
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami

  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) i możliwość długofalowej współpracy

  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy

  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja

  • Brak dress code’u i możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Praca z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych polskich i zagranicznych Klientów;

  • Bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro jeśli wolisz pracę zdalną/hybrydową.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Weryfikacja kompetencji technicznych

3

Video spotkanie z bezpośrednim przełożonym

4

Witamy w Zespole ! Przedstawienie oferty współpracy

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechac, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Przewiń do profilu firmy