Oferta pracy

Administrator people operations/ Młodszy specjalista ds. HR

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

  • Kablowa 1, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia z zakresu kadr i administracji pracownikom magazynowym oraz kierownikom zmian;

  • Weryfikacja czasu pracy pracowników na danej zmianie;

  • Przygotowanie list ewakuacyjnych dla danej zmiany;

  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów kadrowych oraz dokumentów z związanych legalizacją pracy i pobytu;

  • Przekazywanie dokumentów kadrowych oraz sprawdzanie poprawności dokumentów przekazywanych przez pracowników (m.in. wnioski urlopowe, kwestionariusze związane z zatrudnieniem, aktualizacja danych kontaktowych, formularze itp.);

  • Przygotowanie kart dostępu dla pracowników;

  • Wprowadzanie wniosków urlopowych do systemów;

  • Aktualizacja kont pracowniczych w systemach zgodnie z nadanymi uprawnieniami;

  • Udział w Onboardingu pracowników magazynu;

  • Udział w różnych projektach HRowych mających na celu poprawę komunikacji na magazynach.

Nasze wymagania

  • Znasz bardzo dobrze j. Polski (j. Rosyjski lub j. Angielski będzie dodatkowym atutem);

  • Masz co najmniej średnie wykształcenie;

  • Posiadasz min. 1 roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;

  • Posiadasz podstawową wiedzę z obszaru HR i prawa pracy oraz legalizacji pobytu cudzoziemców;

  • Dobrze znasz pakiet MS Office oraz Google Spreadsheets;

  • Jesteś dokładny/a i dobrze zorganizowany/a;

  • Cechuje Cię pozytywna osobowość i umiejętność pracy w zespole;

  • Jesteś gotowy/a na pracę w rotacyjnym systemie czasu pracy (6:00- 14:00; 14:00-22:00).

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w różnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Zgrany zespół pasjonatek obszaru HR zapewniający świetną atmosferę pracy;

  • Codzienne wyzwania i brak nudy;

  • Możliwość pracy na globalnych narzędziach;

  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam/sama możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Gwarantowane 26 dni urlopu w ciągu roku kalendarzowego, niezależnie od stażu pracy;

  • Dodatkowy dzień wolny, abyś mógł/mogła świętować swoje urodziny.

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. to ulokowane w Szczecinie centrum logistyczne wchodzące w skład Grupy AUTODOC. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i zwiększamy swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy