Administrator Personalny

EWL S.A

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Płace - comiesięczne przygotowywanie ewidencji czasu pracy pracowników i zleceniobiorców i wysyłanie ich do HQ. Wyjaśnianie niezgodności.

  • Obsługa kadrowo - administracyjna pracowników tymczasowych i zleceniobiorców - wysyłanie zaświadczeń, wprowadzanie nieobecności do systemu ERP (Enova).

  • Dane - aktualizowanie danych w systemach: ERP&CRM, przedłużanie i generowanie umów, przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Zatrudnienie nowych pracowników tymczasowych i zleceniobiorców w regionie - drukowanie pakietów dokumentów, wystawianie skierowań na badania, uzupełnianie danych w systemach.

Wymagania pracodawcy

  • Masz min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową (UoP+UZ).

  • Znasz podstawy prawa pracy i wiesz jakie są składniki wynagrodzenia i z czego wynikają.

  • Masz doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w oparciu o zróżnicowane systemy czasu pracy i różne systemy wynagradzania.

  • Bardzo dobrze znasz i potrafisz obsługiwać MS Excel.

  • Masz doświadczenie w obsłudze programów kadrowo- płacowych.

  • Umiesz pracować z bardzo dużą ilością dokumentów i danych.

  • Jesteś otwarty/-a do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Łodzi.

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova.

  • Ddoświadczenie w stosowaniu ustawy o Zatrudnieniu Pracowników Tymczasowych i znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców.

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne stanowisko i ambitny zakres obowiązków.

  • Pakiet benefitów: LuxMed, Multisport, Platforma kafeteryjna Nais, ubezpieczenie na życie i Symmetrical.

  • Możliwość uczestniczenia w projektach IT automatyzujących pracę w Dziale Kadr i Płac.

  • Możliwość awansu i rozwoju kompetencji zawodowych.

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji.

  • Nasz zespół to ponad 550 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski). Lubimy ze sobą współpracować i wierzymy, że Ty też.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Twoja rola

Jako Specjalista ds. Personalnych i Administracji będziesz odpowiedzialny za obsługę kadrowo-administracyjną pracowników tymczasowych i zleceniobiorców w regionie. Do Twoich obowiązków będzie należało comiesięczne uzupełnianie i wysyłanie do centrali ewidencji czasu pracy, dbanie o poprawność i terminowość danych oraz aktualizowanie danych w wewnętrznym systemie ERP i CRM. W obszarze kadrowo-administracyjnym będziesz generować umowy i dbać o kompletność dokumentów podczas zatrudnienia nowych osób w regionie oraz prowadzić i aktualizować listę osób zatrudnionych na obsługiwanych projektach.

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy