Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator

B2B TRADE sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 58, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wojska Polskiego 58

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami MS Windows oraz wirtualizacja oparta o Vmware

  • Administracja stacjami roboczymi MS Windows

  • Administracja O365

  • Zarządzanie siecią LAN, WAN, VPN,

  • Konfiguracja i administracja DHCP, DNS, AD, Print Server

  • Zarządzanie systemem backupowym, konfiguracja i weryfikacja poprawności backupów Veeam, Nakivo

  • Realizacja zgłoszeń rozwojowych od użytkowników

  • Wsparcie użytkowników w codziennej pracy

  • Udział w projektach informatycznych

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania i administracji MS Windows (AD, FileServer, Win10)

  • Znajomość podstaw budowy, działania i konfiguracji sieci LAN/WAN

  • Umiejętność rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • Minimum ogólna wiedza dotycząca baz danych, ich utrzymania i backupu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Ogólna wiedza o technice i informatyce i umiejętność praktycznego jej wykorzystania

  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia wprowadzające oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Najnowsze technologie są naszą specjalnością od ponad 20 lat, w ramach której zapewniamy profesjonalne wsparcie klientom. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami, w tym z korporacjami, dostarczając rozwiązania informatyczne niezbędne do poprawy wydajności i efektywności działania przedsiębiorstw, a także organizacji, jednostek administracji publicznej oraz innych podmiotów.