Oferta pracy

Administrator platformy bazodanowej MS SQL

allclouds.pl O firmie

  • Jutrzenki 139, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

allclouds.pl

Jutrzenki 139

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • MS SQL SERVER

  • Windows Server

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie środowiskiem bazodanowym, na które składają się takie czynności jak:

  • Instalacja i konfiguracja baz danych

  • Podnoszenie wersji baz danych

  • Usuwanie awarii baz danych i analizowanie ich przyczyn

  • Wykonywanie zadań backup i restore dla baz danych

  • Planowanie pojemność baz danych

  • Strojenie baz danych

  • Analiza problemów wydajnościowych

  • Opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu;

  • Przygotowywanie zmian w konfiguracji infrastruktury teleinformatycznej i ich dokumentacja;

  • Monitoring zarządzanych systemów w środowisku informatycznym;

  • Współpraca z innymi Zespołami podczas wdrażania nowych rozwiązań oraz przejmowania systemów do utrzymania;

  • Raportowanie pojemności i ciągłości usług IT;

  • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w administrowaniu bazą danych MS SQL;

  • Zaawansowana znajomość relacyjnych baz danych MS SQL SERVER;

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server

  • Umiejętność strojenia baz danych (performance tuning);

  • Umiejętność programowania w językach T-SQL;

  • Znajomość zagadnień High Availability;

  • Posługiwanie się językami skryptowymi powłoki.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dużych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Przewiń do profilu firmy