Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator/Pracownik biurowy

FD Zarządzanie Sp. z o.o. Sp.k.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie nieruchomościami zgodnie z zawartymi umowami i obowiązującymi przepisami

  • Ścisła współpraca z organem reprezentującym Wspólnotę (Zarząd, przedstawiciele, itp.)

  • Wykonywanie systematycznych przeglądów administrowanych nieruchomości

  • Nadzór nad jakością usług świadczonych przez podległych pracowników lub firmy zewnętrzne obsługujące nieruchomość (ochrona budynku, usługi porządkowe, remonty, naprawy serwisowe, itp.)

  • Współpraca z działem księgowości w przygotowywaniu planów gospodarczych i finansowych

  • Przygotowywanie projektów uchwał, Przygotowanie i uczestnictwo w zebraniach właścicieli,

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej nieruchomości

  • Załatwianie skarg, interwencji, wniosków związanych z nieruchomością, Akceptacja dokumentów finansowo-księgowych

  • Realizacja planów gospodarczych i innych uchwał Wspólnoty

  • Kontrola realizacji umów dotyczących administrowanej nieruchomości

  • Współpraca z działem technicznym w zlecaniu wykonania konserwacji i remontów

  • Przestrzeganie terminów wykonywania kontroli technicznych okresowych przeglądów budynków oraz urządzeń stanowiących wyposażenie techniczne (wentylacja, instalacje gazowe, inne)

  • Odczyty liczników mediów oraz współpraca z działem księgowości przy rozliczaniu zużycia mediów

  • Bieżące raportowanie z zakresu realizacji zadań w powierzonym obszarze

  • Proponowanie usprawnień oraz wdrażanie narzędzi mających na celu efektywniejszą realizację powierzonych działań

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie na ww stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę

  • Wsparcie przełożonych

  • Szkolenia

Działamy na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Nasz zespół to profesjonaliści o wysokich i nieustannie podnoszonych kwalifikacjach. Działamy entuzjastycznie i energicznie. Działamy zespołem, który wspiera się wzajemnie i pomaga w realizacji zadań każdego z pracowników. W procesie zarządzania nieruchomościami zapewniamy standardy wyższe niż istniejące na rynku nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy