Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

administrator procesu / asystent ds. procesu

POLSKIE CENTRUM AKREDYTACJI

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szczotkarska 42

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postępowań związanych z oceną kompetencji laboratoriów badawczych w ramach procesów akredytacji i nadzoru realizowanych w Dziale Akredytacji Badań Mechanicznych i Fizycznych

  • utrzymywanie kontaktów z laboratoriami – klientami PCA i zespołami audytorów

  • weryfikacja wyników ocen realizowanych przez zespoły audytorów PCA

  • udział w opracowywaniu procedur i dokumentów związanych z realizacją ocen kompetencji laboratoriów, w tym w zakresie nowych programów akredytacji

  • inicjowanie i realizacja działań doskonalących związanych z oceną kompetencji laboratoriów określonej branży badań

  • opiniowanie projektów krajowych i międzynarodowych dokumentów normatywnych z obszaru kompetencji ww. działu akredytacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe II stopnia

  • preferowane wykształcenie techniczne na kierunkach: budownictwo, inżynieria materiałowa, materiałoznawstwo, mechanika precyzyjna, geologia, fizyka

  • udokumentowany staż pracy (minimum 2 lata) w laboratorium badawczym lub doświadczenie w obszarze organizacji i nadzorowania systemów zarządzania w laboratoriach, w dziedzinach badań jak wyżej

  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem systemów zarządzania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentacji merytorycznej i z zakresu systemu zarządzania

  • umiejętność i doświadczenie w przeprowadzaniu audytów w laboratoriach badawczych

  • umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi ustnie i na piśmie, umiejętność pracy w zespole, jakość w działaniu, myślenie analityczne

  • Mile widziane:

  • wiedza z dziedziny: oceny zgodności wyrobów i podstaw metrologii,

  • umiejętność analizy dokumentów technicznych i sprawozdań z badań

  • umiejętność sporządzania ocen, analiz i prognoz oraz opinii i interpretacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Polskie Centrum Akredytacji to jedyna krajowa jednostka upoważniona do potwierdzania kompetencji podmiotów działających w obszarze oceny zgodności. Od dwóch dekad budujemy zaufanie do usług oceny zgodności. Aktywnie uczestniczymy w pracach organizacji międzynarodowych związanych z akredytacją, działamy w ramach porozumień o wzajemnym uznawaniu (EA MLA, IAF MLA, ILAC MRA).

Utrzymując wysokie standardy, dbamy o to, by nasi pracownicy zdobywali doświadczenia i uprawnienia na różnych poziomach procesów akredytacji jednostek oceniających zgodność oraz funkcjonowania krajowego i europejskiego systemu akredytacji.