Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator produkcji

NKT S.A.

NKT S.A.

Gajowa 3

Warszowice (pow. pszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu SAP i innych narzędzi informatycznych

  • Bieżąca kontrola rejestracji produkcji oraz wprowadzanie danych do raportów produkcyjnych

  • Ewidencja wykonania produkcji, wydawania surowców, kontrola stanów surowców/materiałów/opakowań

  • Obsługa systemów wspomagających planowanie i administrację produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze produkcji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Dobrą znajomość pakietu Office (w szczególności Excel i Powerpoint) oraz SAP

  • Dodatkowo jesteś osobą entuzjastyczną i chętną do zmian, ale również nauki – nie czekaj dłużej – aplikuj na stanowisko administratora produkcji w NKT!

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kompetencji zdobytych na poszczególnych maszynach

  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym,

  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Szkolenia,

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Opiekun w początkowym okresie zatrudnienia

NKT S.A.

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Przewiń do profilu firmy

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze produkcji i/lub administracji produkcji a także poszukujesz nowej pracy, która da Ci możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności a także zdobycia nowych? To świetnie się składa bo mamy coś dla Ciebie!

Dołącz do zespołu produkcji w NKT.

Twoim głównym celem na stanowisku administratora produkcji będzie zapewnienie wsparcia dla procesów planowania, Lean i administracji produkcji w naszym zakładzie, skupiając się na takich wskaźnikach jak produktywność czy efektywność, nie tracąc przy tym z oczu jakości finalnego produktu.

Kontakt

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: Joanna Kopiczko (HR Business Partner) +48 662 229 763 lub Katarzyna Organ (HR Coordinator) +48 662 229 761.