Logo Pracuj.pl

Administrator / Programista MS SQL, BI

IGLOTEXO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie MS SQL
  • programowanie SQL
  • projektowanie, rozwój i administrowanie systemem BI
  • prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość języka SQL
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • doświadczenie w zakresie administrowania MS SQL
  • znajomość MS SQL RS/AS/IS oraz zagadnień BI, ETL

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B (dowolna forma zatrudnienia)
  • rozwój zawodowy w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w obszarze IT dla firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży
  • pracę w dynamicznym, zorientowanym biznesowo środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kompleksowy program wdrożeniowy
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medyczne
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji

1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Administrator / Programista MS SQL, BI, wielkopolskie