Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator - Projektant Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania wobec kandydatów:

    • Znajomość GIT, Sonar, Cast;
    • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z administracją Linux oraz umiejętność tworzenia skryptów Bash;
    • Znajomość JAVA (JMS), jboss
    • Znajomość SQL i zagadnień związanych z bazami danych: PostgreSQL, Oracle;
    • Podstawowa wiedza oraz umiejętność konfiguracji serwerów Nginx, Apache

    Obowiązki:

    • Projektowanie i Administrowanie systemami informatycznymi zbudowanymi w oparciu o technologie Java,
    • Analiza wymagań
    • Wdrażanie zmian dostarczanych przez deweloperów w systemach informatycznych;
    • Monitoring systemów;
    • Rozwiązywanie błędów oraz problemów związanych ze środowiskiem produkcyjnym;
    • Dbanie o aktualność dokumentacji systemowej;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy przycisk: