Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator Projektu – Asystent Kierownika Projektu

Sweco Polska Sp. z o.o.O firmie

Sweco Polska Sp. z o.o.

Ignacego Łyskowskiego 16

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja, archiwizacja i dystrybucja korespondencji oraz wszelkich dokumentów w biurze Projektu,

  • przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych,

  • wsparcie kierownika Projektu w bieżących pracach operacyjnych

  • sporządzanie raportów okresowych, sprawozdań z narad projektowych, materiałów informacyjnych i promocyjnych, prezentacji w języku polskim i/lub angielskim,

  • zapewnienie kompletnej i terminowej informacji wewnętrznej i zewnętrznej o działaniach we wszystkich elementach obsługiwanego Projektu,

  • nadzór nad procedurami Projektu i realizacja działań związanych z wdrażaniem planu komunikacji i zarządzania informacją w Projekcie

  • wprowadzanie danych oraz administrowanie komputerową baza danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z obsługą projektów inwestycyjnych,

  • prawo jazdy kat. B.

  • wysokie poczucie odpowiedzialności,

  • rzetelność

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • sumienność i dokładność,

  • elastyczność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane

  • znajomość MS Project,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość zasad realizacji procesu inwestycyjnego w budownictwie,

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • Udział w strategicznych dla Spółki zadaniach inwestycyjnych;

  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego.

Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Sweco Polska jest częścią grupy Sweco, wiodącej, europejskiej firmy doradczej z branży architektonicznej i inżynieryjnej, zatrudniającej 17 500 ekspertów. Sweco notowane jest na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie, a jego roczne obroty kształtują się na poziomie ok. 20.6 mld SEK (1.9 mld EUR).

Przewiń do profilu firmy