Oferta pracy

Administrator Projektu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka AkcyjnaO firmie

  • Szubińska 107, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

Szubińska 107

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i nadzorowanie prac projektowych we współpracy z kierownikiem projektu oraz liderami obszarów merytorycznych,

  • bieżące uszczegóławianie WBS i harmonogramu projektu dla przydzielonych obszarów merytorycznych we współpracy z kierownikiem projektu i liderami obszarów merytorycznych na podstawie rejestru wymagań, rejestru produktów i rejestru jakości,

  • kontrola realizacji prac projektowych zgodnie z ustalonym harmonogramem dla przydzielonych obszarów merytorycznych,

  • identyfikowanie ryzyk dla przydzielonych obszarów merytorycznych i proponowanie sposobów ich mitygacji,

  • raportowanie odchyleń od harmonogramu, identyfikowanie ich przyczyn, proponowanie działań zaradczych,

  • identyfikowanie braków zasobów niezbędnych do realizacji zadań przez zespoły dla przydzielonych obszarów merytorycznych (zasobów ludzkich, materialnych i niematerialnych),

  • kaskadowanie komunikacji z poziomu kierownictwa projektu na poziom członków zespołów dla przydzielonych obszarów merytorycznych zgodnie z Panem Komunikacji,

  • promowanie wśród członków zespołu w przydzielonych obszarach merytorycznych kultury pracy projektowej – planowania i harmonogramowania zadań, dotrzymywania uzgodnionych terminów, wczesnego ostrzegania o potencjalnych problemach wraz z propozycjami ich rozwiązania (szkolenie, coaching),

  • wnioskowanie do BZP o zmiany metodyk w wyniku obserwacji potrzeb projektów i skuteczności procesów zarządczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne,

  • doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy w projekcie (samodzielnie lub pomocniczo),

  • zaawansowana znajomość pakiety MS Office, w szczególności MS Project,

  • znajomość metodyk zarządzania projektami,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość technicznego języka angielskiego będzie atutem).

To oferujemy

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Oferty z zaznaczeniem stanowiska przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do dnia 30.06.2021 r.