Oferta pracy

Administrator Projektu

Vantage Development S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Menedżera Projektu w zakresie administrowania projektem,

  • obsługa zmian lokatorskich,

  • koordynacja dokumentacji projektowej oraz pozostałych materiałów wychodzących od kontrahentów w obszarze przygotowania i realizacji projektu,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami, służbami i nadzorem budowlanym,

  • obsługa przetargów związanych z wyborem wykonawców i dostawców,

  • współpraca z Menedżerem przy tworzeniu i nadzorowaniu budżetu inwestycji,

  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu nowych inwestycji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane budownictwo),

  • opanowałeś język angielski w mowie i w piśmie na tyle praktycznie, żeby bez wysiłku spisać notatkę i prowadzić rozmowę,

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,

  • praca w programie Excel nie jest dla Ciebie wyzwaniem,

  • praca zespołowa jest tym, w czym czujesz się dobrze.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub zlecenie,

  • możliwość długoletniej współpracy,

  • możliwość pracy przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich,

  • szansa na rozwój kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia),

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne