Oferta pracy

Administrator Projektu

Sweco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynacja pracy biura projektu;

  • rejestracja, archiwizacja i dystrybucja korespondencji oraz wszelkich dokumentów w biurze projektu oraz obsługa elektronicznego obiegu dokumentów (V-Desk);

  • nadzór nad korespondencją oraz dokumentacją projektową;

  • udział w spotkaniach i przygotowanie notatek ze spotkań;

  • sporządzanie sprawozdań z narad, przygotowywanie wstępnych wersji raportów, pism i protokołów, harmonogramów oraz materiałów informacyjnych i promocyjnych, prezentacji dla kierownika projektu;

  • zapewnienie kompletnej i terminowej informacji o działaniach we wszystkich elementach projektu;

  • inne bieżące prace związane z funkcjonowaniem biura.

Nasze wymagania

  • absolwent/-ka lub student/-ka studiów (IV-V rok); preferowane kierunki: inżynieria środowiska, budownictwo, administracja itp.;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność, samodzielność;

  • znajomość zasad realizacji procesu inwestycyjnego w budownictwie i doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w partnerskiej atmosferze;

  • pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Polska Sp. z o.o.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski. Sweco Polska jest częścią grupy Sweco, wiodącej, europejskiej firmy doradczej z branży architektonicznej i inżynieryjnej, zatrudniającej 17 500 ekspertów. Sweco notowane jest na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie, a jego roczne obroty kształtują się na poziomie ok. 20.6 mld SEK (1.9 mld EUR).”

Przewiń do profilu firmy