Logo Pracuj.pl

Administrator Projektu

TEATR POLSKI IM. ARNOLDA SZYFMANA W WARSZAWIEO firmie

TEATR POLSKI IM. ARNOLDA SZYFMANA W WARSZAWIE

Kazimierza Karasia 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:
  • koordynacja spraw w ramach realizacji projektu p.n. „PLATFORMA eDUKACYJNA TEATRU POLSKIEGO W WARSZAWIE” - współfinansowanego ze środków RPO WM na lata 2014-2020, także zgodnie z zapisami Umów na współfinansowanie Projektu z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Projektów Unijnych (MJWPU) i Urzędem Marszałkowskim (UM), w tym:
  • weryfikowanie i aktualizowanie harmonogramu rzeczowo – finansowego, harmonogramu płatności oraz harmonogramu zamówień publicznych – związanych z Projektem,
  • opracowywanie i uzgadnianie dokumentów projektowych, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień na potrzeby prowadzonych działań w ramach Projektu,
  • opracowywanie i aktualizacja Zarządzeń Dyrektora odnoszących się do realizowanego Projektu,
  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej, sprawozdań cyklicznych związanych z realizacją i rozliczaniem Projektu,
  • sporządzanie wniosków o płatność w dedykowanych systemach informatycznych (np.SL2014),
  • sporządzanie/zbieranie/porządkowanie/archiwizowanie pełnej dokumentacji projektowej (formularze, regulaminy, umowy) oraz nadzór nad jej prawidłowością,
  • bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie zarządzania projektem w odniesieniu do wymagań, w tym dot. realizacji i rozliczania działań projektowych, zawartych w Umowie na dofinansowanie Projektu,
  • bieżąca współpraca z Zespołem Projektowym, wykonawcami oraz doradcami i ekspertami,
  • udział w pracach Zespołu Projektowego w zakresie realizacji zadań projektowych i prowadzenia dokumentacji związanej z pracą Zespołu,
  • udział w ocenie ryzyk projektowych oraz planowanie działań zaradczych,
  • utrzymywanie kontaktów służbowych z MJWPU i UMWM.
  • Dokumenty: CV oraz list motywacyjny, należy składać w terminie do 11 lipca 2022 r. poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się przy ofercie pracy na stronie internetowej Teatru
  • W ofercie koniecznie należy wskazać stanowisko którego dotyczy aplikacja.
  • Teatr zastrzega sobie prawo kontaktu wyłącznie z osobami wyłonionymi w drodze wstępnej rekrutacji.
  • W przypadku zaproszenia kandydata na rozmowę kwalifikacyjną jest on zobowiązany dostarczyć dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań, w tym także zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursów/szkoleń.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:
  • Doświadczenia w rozliczaniu projektów RPO WM w okresie programowania 2014-2020,
  • Doświadczenia w przygotowywaniu dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności,
  • Doświadczenia w pracy z dokumentami finansowo-księgowymi,
  • Praktycznej umiejętności tworzenia dokumentów projektowych, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (w tym w szczególności MS Excel),
  • Umiejętności organizacyjnych oraz dbałości o szczegóły.
  • Mile widziane:
  • Udokumentowane ukończenie kursów / szkoleń w zakresie zarządzania projektami współfinansowanymi ze środków unijnych,
  • Doświadczenie w pracy z dedykowanymi narzędziami do obsługi projektów SL2014, portal: Baza konkurencyjności,
  • Znajomość obowiązującego prawa zamówień publicznych,
  • Doświadczenie w pracy w instytucjach kultury.

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • Pracę z doświadczonym i dynamicznym zespołem,
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy, brak rutyny i nudy.

Administrator Projektu, Kazimierza Karasia 2, Śródmieście, Warszawa