Craftware Sp. z o.o.

Administrator Salesforce

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ważna jeszcze 16 dni
    15 Marzec 2020
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista
logo Craftware logo Salesforce logo Salesforce

Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ikona lokalizacji Lublin

Czym się będziesz zajmował:

  • Administrowanie i utrzymanie systemu Salesforce z zachowaniem najlepszych praktyk
  • Wsparcie zespołów produktowych w rozwiązywaniu problemów platformy
  • Prowadzenie spotkań z zespołami projektowymi
  • Konfiguracja sandboxów i środowiska produkcyjnego
  • Rozwój i konfiguracja narzędzi Continuous Integration dla Salesforce
  • Deploymenty na środowiska testowe i produkcyjne - na podstawie repozytorium kodu oraz narzędzi CI
  • Komunikacja z supportem Salesforce
  • W zależności od potrzeb - zadania związane z platformą Salesforce, Community Cloud oraz Marketing Cloud
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji dla platformy Salesforce
  • PRACA ZDALNA dla osób spoza Warszawy lub Łodzi (biuro stacjonarne - Łódź/Warszawa)

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Doświadczenie w administrowaniu Salesforce
  • Znajomość platformy Salesforce (certyfikat SF Admin – mile widziany)
  • Znajomość kontroli wersji Git oraz typów deploymentu w Salesforce
  • Znajomość ANT Migration Tool
  • Podstawowe umiejętności programistyczne
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym zespole)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wysoka samodyscyplina, organizacja pracy własnej oraz motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami do CI (np. Bamboo, Jenkins)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ikona Praca Zdalna
    Możliwość pracy zdalnej
  • Ikona Zegar
    Elastyczne godziny pracy
  • Ikona Formy Współpracy
    Różne formy współpracy
  • Ikona Karta Multisport
    Karta Multisport
  • Ikona Opieka Medyczna
    Opieka medyczna
  • Ikona Koszty
    Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Ikona Atmosfera
    Świetna atmosfera pracy
  • Ikona Dresscode
    Swobodny dress code
  • Ikona Ubezpieczenie
    Ubezpieczenie grupowe
Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karwińskiej 21, 02-639 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.” Polityka prywatności Craftware - czytaj więcej

Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody – również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich modyfikacji oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w „Polityce prywatności” na stronie www.craftware.pl

Ogłoszenie archiwalne