VIG Polska

Administrator SAN/Storage

VIG PolskaO firmie

VIG Polska

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAN

  • Storage

  • Vmware

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i utrzymanie sieci SAN

  • Weryfikacja poprawności wykonania kopii zapasowych/migawkowych oraz kontrolowanie dostępu do zasobów informatycznych

  • Administrowanie środowiskiem Vmware

  • Tworzenie i aktualizacja procedur operacyjnych w zakresie administracji systemami

  • Rozpoznawanie oraz testowanie nowych rozwiązań sprzętowo-programowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z administracją SAN/Storage w dużej firmie

  • Dobra znajomość administracji i utrzymania sieciami SAN

  • Praktyczna wiedza z zakresu wirtualizacji

  • Znajomość rozwiązań związanych z tworzeniem kopii zapasowych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii SVC, TSM, CommVault

  • Samodzielne myślenie, działanie i dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

VIG Polska

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych systemach i nowych technologiach? Doskonale, właśnie takich osób poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy