Oferta pracy

Administrator SAP BASIS Junior

7Technology Sp. z o.o.O firmie

7Technology Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 7

Wrocław

Zaawansowane systemy informatyczne to nie tylko automatyzacja procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim systemy wiedzy, pozwalające na integrację danych z różnych obszarów działania firmy i wspomagające codzienne procesy zarządcze. We współczesnej wysoce konkurencyjnej gospodarce efektywność stała się zależną wiedzy, a tą buduje się dzięki systemom informatycznym. Dedykowane systemy IT stały się podstawą funkcjonowania we wszystkich branżach i głównym narzędziem umożliwiającym realizację celów rynkowych.
7Technology powstała jako odpowiedź na wyzwania jakie niesienie ze sobą współczesna konkurencyjna gospodarka rynkowa w zakresie efektywności. Dziś jesteśmy czołowym krajowym integratorem IT, posiadającym w swoich szeregach specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych.
Odbiorcami naszych usług IT są czołowe i wiodące firmy średnie i duże jak i koncerny zagraniczne. Jesteśmy także poddostawcą i podwykonawca usług IT dla wielu czołowych firm informatycznych w kraju jak i za granicą.
7 w nazwie naszej firmy nie jest przypadkiem. Definiuje ona obszary naszych kompetencji. Od początku istnienia specjalizujemy się w wdrożeniach systemów klasy ERP, MES, SAP, BPS, zarządzaniu infrastrukturą IT, outsourcingu usług IT oraz oferowaniu dedykowanych usług przetwarzania „chmury”.
W 7Technology obecnie pracuje ponad 60 osób w biurach w Rawiczu i Wrocławiu.

Obowiązki:

  • Administracja rożnego rodzaju systemami SAP (ERP, BW, SolMan, PI, SAP HANA, BO inne),
  • Rozwiązywanie problemów związanych z systemami SAP,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z bazami danych SQL, SAP ASE, SAP HAN, IBM DB2, ORACLE (znajomość wszystkich baz danych nie jest wymagana),
  • Monitorowanie i strojenie systemów obsługiwanych w celu osiągnięcia optymalnej wydajności działania,
  • Nadzorowanie, konserwacja systemów IT,
  • Aktualizacja oprogramowania SAP w środowiskach Klientów,
  • Identyfikowanie i wdrażanie rozwiązań wymaganych przez Klientów,
  • Utrzymanie i wsparcie systemów IT renomowanych Klientów 7Technology.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Licencjat lub równoważne,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość systemów SAP,
  • Dobra znajomość środowisk Unix, Windows,
  • Znajomość przynajmniej jednego z wymienionych systemów bazodanowych: MS SQL, SAP ASE, SAP HANA, IBM DB2, ORACLE,
  • Doświadczenia z zakresu obsługi rozwiązań monitorujących dla środowisk fizycznych i wirtualnych,
  • Podstawowa znajomość technologii wirtualizacji serwerów: VMware vSphere lub PowerVM,
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Realizację projektów w Polsce oraz za granicą,
  • Realny wpływ na architekturę systemów oraz kreowane oprogramowanie,
  • Pracę z najnowszymi rozwiązaniami SAP,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w życzliwym środowisku, odbiegającym od korporacyjnych obostrzeń,
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Jasny i czytelny system premiowy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Dwa razy w roku wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Plac Wolności 5B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy