Logo Pracuj.pl

Administrator SAP w obszarze Logistyki

Inter Europol S.A.O firmie

  • Marki
    Marki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu SAP w wybranych modułach logistycznych (preferowane MM, eWM)
  • Wsparcie użytkowników końcowych, rozwiązywanie problemów, prowadzenie szkoleń, tworzenie instrukcji i dokumentacji zmian
  • Monitorowanie interfejsów i kolejek qRFC
  • Analiza wymagań biznesowych, opracowanie założeń biznesowych i technicznych, testowanie i wdrażanie zmian w podległych modułach
  • Podstawowa administracja interfejsami SAP w modułach logistycznych
  • Współpraca z administratorami systemu SAP w pozostałych obszarach, oraz zewnętrznym serwisem aplikacyjnym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej 1-2 modułów SAP z: eWM/MM/QM/PP
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów logistycznych w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Zdolności analityczne
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, samodzielność, kreatywność i nastawienie na współpracę
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość innych modułów SAP w szczególności integracyjnych SAP PO lub/i raportujących SAP BO
  • Umiejętność programowania w ABAP/SQL
  • Wiedza z obszaru IT lub SAP Basis

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej nastawionej na nowoczesne technologie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Zaangażowanie w utrzymanie i rozwój najnowszego rozwiązania SAP – S/4HANA
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Inter Europol S.A.

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku: ADMINISTRATOR SAP w obszarze Logistyki

Administrator SAP w obszarze Logistyki, Marki