Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator

Zakład Informatyki Lasów Państwowych

Leśników 21c

Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku administratora odpowiedzialna będzie za:

  • utrzymanie i rozwój środowisk Linux/VMware obsługujących kluczowe systemy informatyczne Lasów Państwowych,

  • monitorowanie oraz optymalizację wydajności i dostępności powierzonych systemów,

  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych,

  • utrzymanie i rozwój środowiska sieciowego, związywanie problemów sieciowych,

  • projektowanie i wdrażanie zmian w architekturze IT,

  • opracowywanie i wdrażanie procedur związanych z utrzymaniem standardów bezpieczeństwa,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej środowiska IT.

Nasze wymagania

  • Kandydat musi posiadać:

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie o kierunku informatycznym lub pokrewnym,

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku administratora systemu Linux lub administratora sieci,

  • dobra praktyczna znajomość systemu Linux (preferowany RedHat Linux),

  • znajomość zagadnień sieciowych, urządzeń klasy UTM,

  • znajomość technologii wirtualizacji systemów (preferowany VMware),

  • znajomość technologii sprzętowych – serwery x86 i macierze dyskowe (IBM, EMC),

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT.

  • Mile widziane:

  • umiejętność programowania w językach skryptowych (bash, Perl),

  • praktyczna umiejętność administrowania bazami danych Informix, Oracle, Postgress,

  • posiadanie autoryzowanych certyfikatów RedHat, Vmware, CISCO.

To oferujemy

  • profesjonalny system szkoleń, w tym możliwość uzyskania międzynarodowych profesjonalnych certyfikatów,

  • atrakcyjny pakiet socjalny min. prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, dofinansowanie urlopów,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji,

  • pracę w młodym, aktywnym zespole,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

O nas

Zakład Informatyki Lasów Państwowych – tworzy oprogramowanie i bazy danych na potrzeby Lasów Państwowych.

Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa.

Leśne jednostki działają na szczeblu ogólnokrajowym, regionalnym i lokalnym. Pracuje w nich łącznie blisko 25 tys. osób – dołącz do Nas!!