Administrator serwerów aplikacyjnych

Comarch SAO firmie

Comarch SA

al. Jana Pawła II 39A

Kraków

  • nr referencyjny: ASA/A/pr
  • zapraszamy: od zaraz!
  • rodzaj umowy: UOP
  • branża: IT
  • kontakt z klientem

Poszukujemy doświadczonego inżyniera na stanowisko administratora serwerów aplikacyjnych. Jeżeli masz doświadczenie w pracach wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem, mamy Ci do zaoferowania pracę przy jednym z największych projektów informatycznych w Polsce. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie warstwą serwerów aplikacyjnych na środowisku klienta
  • Przygotowanie środowisk testowych i deweloperskich na infrastrukturze wewnętrznej
  • Przygotowanie i utrzymanie środowisk testowych u klienta w obszarze serwerów aplikacyjnych

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • technologii Docker, Apache, Tomcat
    • administracji systemów Linux (RHEL/CentOS)
    • jednej lub kilku z wymienionych technologii: OpenShift, Camunda, redis, RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracach wdrożeniowych przeprowadzanych na środowisku klienta
  • Umiejętność analizy i wykorzystywania w codziennej pracy dokumentacji wdrożeniowej
  • Praktyczna umiejętność pisania skryptów w bash
  • Znajomość języka SQL

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy