Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator - serwisant systemów IT

IT Centrum Tomasz Żelazny

4 0008 000 brutto / mies.
  • Baśniowa 14, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Baśniowa 14

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie informatyczne dla klientów naszej firmy na terenie Trójmiasta

  • nadzór techniczny nad infrastrukturą serwerową i sieciową naszych klientów

  • wsparcie techniczne i merytoryczne w zakresie obsługi systemów IT naszych klientów

  • doradztwo w zakresie doboru i wdrożenia optymalnych rozwiązań IT

  • monitorowanie działania systemów informatycznych i infrastruktury sprzętowej

  • utrzymanie i aktualizacja oprogramowania oraz zapewnienie bezpieczeństwa danych wrażliwych

  • utrzymywanie stałego kontaktu z naszymi klientami w celu zapewnienia optymalnego wsparcia IT

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • Znajomość platformy Windows Server - zagadnień Active Directory, Group Policy

  • Umiejętność konfiguracji podstawowych usług sieciowych DNS, DHCP, NAT, VPN, HYPER-V

  • Znajomość zasad budowy sieci LAN, WAN, Wi-Fi oraz umiejętność konfiguracji urządzeń w sieciach TCP/IP na poziomie administracyjnym

  • Swoboda w korzystaniu z narządzi do partycjonowania, klonowania, archiwizacji i odzyskiwania danych

  • Umiejętność montażu, konfiguracji i serwisu systemów serwerowych oraz urządzeń sieciowych

  • Dobrze widziana znajomość produktów MS 365, MS SQL SERVER

  • Atutami dodatkowymi będą:

  • Znajomość systemów handlowych takich producentów jak WAPRO, INSERT, SAGE, COMARCH, innych pokrewnych

  • Znajomość oprogramowania Płatnik, ePfron, innych systemów finansowo-księgowych

  • Umiejętność tworzenia serwisów WWW w oparciu o systemy CMS oraz podstawowa obróbka grafiki

  • Znajomość baz danych MS SQL, My SQL, MS Access innych relacyjnych

  • Znajomość zagadnień VoiP, BPX, obsługa central telefonicznych

  • Znajomość zagadnień CCTV, systemy alarmowe, systemy KD

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Ponadto wymagania ogólne:

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Access, Visio)

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji oraz sporządzania schematów technicznych

  • Umiejętność zdobywania informacji i szybkiej nauki

  • Prawo jazdy KAT.B

  • Cechy osobowe:

  • Rzetelność, rozwaga, punktualność,

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność pracy pod presją (czasu, ludzi, sytuacji)

  • Asertywność

  • Umiejętność adaptacji do nowych sytuacji

  • Umiejętność improwizacji, kreatywność

  • Umiejętności interpersonalne (praca z ludźmi)

  • Chęć rozwoju i ciągłej intensywnej nauki

To oferujemy

Oferujemy wyjątkowo ciekawą i rozwojową przy obsłudze klientów biznesowych na terenie Trójmiasta.

Zatrudnienie jedynie w formie stałej umowy o pracę.

Dajemy nieograniczone możliwość nauki, oraz zdobywania doświadczeń na szerokim polu zadań z dziedziny IT.

::: Aplikacje i CV :::

Zapraszamy do składania swoich ofert ze wskazaniem w temacie stanowiska pracy oraz nazwiska.

Załączane dokumenty wyłącznie w formie .PDF ze wskazaniem w nazwie stanowiska i swojego nazwiska.

W aplikacjach proszę się skupić na swoich umiejętnościach praktycznych.

W przypadku posiadania doświadczenia zawodowego, prosimy na rozmowy kwalifikacyjne przynosić dokumenty świadczące o przebiegu zatrudnienia oraz inne certyfikaty zawodowe.

Informacje dodatkowe: tel.58 308 90 90 (osoba kontaktowa Tomasz Żelazny)

O nas

Nasza firma jest liderem na Trójmiejskim rynku w zakresie profesjonalnej obsługi informatycznej przedsiębiorstw.

Do naszego zespołu zawsze poszukujemy osób samodzielnych, kreatywnych i pragnących poszerzać swoje umiejętności.

Cenimy sobie możliwość realizacji nieszablonowych i niepowtarzalnych wdrożeń, które dają nam ogromną satysfakcję.

Pracując w naszym zespole nigdy nie ma czasu na nudę ani rutynę - działamy na 100% naszych możliwości i dzięki tej filozofii zawsze mamy szanse być najlepsi.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.itcentrum.com.pl