Oferta pracy

Administrator serwisów WWW

LOTTOMERKURY sp. z o.o.O firmie

LOTTOMERKURY sp. z o.o.

Kijowska 1

Warszawa

Lottomerkury Sp. z o.o. jest spółką skarbu Państwa należącą do Grupy Kapitałowej Totalizatora Sportowego. Działamy na rynku od 19 lat. Jesteśmy bardzo stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, kierując się uczciwością we wszystkim co robimy.
Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć bardzo dużo.

Codzienne zadania:

  • administracja kilkoma portalami
  • zarządzanie treściami na portalach, kontrola jakości treści
  • bezpośrednia współpraca z klientami
  • projektowanie i wdrażanie nowych podstron
  • programowanie i wdrażanie reguł serwisów/portali z wykorzystaniem Marketing Automation
  • dopasowywanie przekazów oraz kreacji na potrzeby kampanii produktowych
  • prowadzenie szkoleń z obsługi CMS na potrzeby klienta

Wymagania obowiązkowe:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu serwisami WWW
  • dobra znajomość narzędzi CMS (mile widziana znajomość systemów typu enterprise)
  • dobra znajomość HTML, CSS
  • Photoshop/Ilustrator/InDesign
  • znajomość zagadnień aplikacji mobilnych i RWD
  • narzędzia developerskie w przeglądarce
  • podstawy wiedza z zakresu SEO
  • kreatywność i lekkie pióro
  • język angielski

Mile widziane:

  • znajomość Google: Optimize, Analytics, Tag Manager
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość zagadnień UX
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu e-commerce
  • przygotowywanie testów A/B

Metodologia:

  • Scrum/Agile
  • Jira
  • Marketing Automation

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świetne połączenie komunikacyjne biura
  • Kursy i szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Cykliczne eventy firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy