Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Serwisu Pojazdów Ciężarowych

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Warszawa, Siedlce, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TB Truck & Trailer Serwis to autoryzowany Dealer marki DAF. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych pojazdów DAF, obsłudze posprzedażowej i naprawach powypadkowych wszelkich pojazdów użytkowych, przyczep i naczep. W swojej ofercie mamy szeroki wybór części i akcesoriów DAF oraz części zamiennych do innych marek. Posiadamy również nowo otwartą Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

    Miejsce pracy: Siedlce, Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • Otwieranie zleceń serwisowych
    • Planowanie prac serwisowych
    • Wystawianie faktur serwisowych
    • Przyjmowanie płatności za faktury
    • Czynności administracyjne związane z infrastrukturą obiektu serwisowego

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej, otwieranie zleceń, wystawianie faktur, archiwizacja dokumentów.
    • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
    • Informowanie klientów o zbliżających się przeglądach, naprawach.
    • Kontakt z klientem celem uzyskania informacji na temat jakości wykonywanych napraw.
    • Wykonywanie raportów dla Menadżera Serwisu.
    • Informowanie klientów o Akcjach Serwisowych.
    • Współpraca z firmami kurierskimi i logistycznymi.
    • Przestrzeganie przepisów BHP.
    • Wykonywanie poleceń służbowych wydawanych przez przełożonych.

    Od Kandydatów wymagamy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok
    • Umiejętności organizacyjnych
    • Zdolności komunikacyjnych
    • Dokładności
    • Zaangażowania, samodzielności i inicjatywy w działaniu
    • Dobrej znajomość pakietu MS Office

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość języka angielskiego

    Pracownikom oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym oraz stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach
    • Pracę dla leadera rynku
    • Miejsce parkingowe oraz pyszną kawę
    • Doskonałą atmosferę pracy
    • Szkolenia w kraju

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:
    1.  administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Wolicy, adres: Al. Katowicka 40, 05-830 Nadarzyn;
    2.  administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej
    3.  administrator będzie przetwarzał Państwa dane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe pracowników są przetwarzane na podstawie art. 9 ust. 2 lit. b) RODO w zw. z realizacją przepisów wynikających z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy;
    4.  dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa, a także na rzecz podmiotów, z którymi administrator zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych w związku z realizacją usług na rzecz administratora (np. kancelarią prawną, dostawcą oprogramowania, zewnętrznym audytorem);
    5.  administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
    6.  mają Państwo prawo uzyskać kopię swoich danych osobowych w siedzibie administratora.
    Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że:
    1.  Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy, nie dłużej niż przez okres 30 dni liczonych od dnia zakończenia procesu naboru;
    2.  przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
    3.  podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowisko pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak udziału w naborze na wolne stanowisko pracy;
    4.  administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w oparciu o Państwa dane osobowe.