Administrator Sieci Dostępowej

FCA

8 00010 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja urządzeń sieciowych.

  • Administrowanie siecią dostępową GPON.

  • Monitorowanie infrastruktury sieciowej (wydajność, dostępność, niezawodność).

  • Wsparcie techniczne dla klientów biznesowych w zakresie sieci (LAN/WAN/WLAN/VPN).

  • Wykrywanie i reagowanie na awarie.

  • Konfiguracja i administracja serwerami Linux.

  • Utrzymanie proaktywnej i terminowej komunikacji z klientami i partnerami za pośrednictwem wielu mediów (zgłoszenie, rozmowa, spotkanie).

  • Wparcie działu wdrożeń w prowadzonych projektach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w utrzymaniu i administracji sieci GPON.

  • Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu routerami, przełącznikami i zaporami ogniowymi w oparciu o wielu producentów.

  • Znajomość aplikacji sieciowych, protokołów i sieci komputerowych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej.

  • Chęć rozwoju.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz kompleksowego rozwiązywania problemów.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Kreatywność i proaktywne podejście do rozwiazywania problemów.

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.

Mile widziane

  • Wiedza w zakresie rozwiązań ICT.

  • Dokumenty potwierdzające umiejętności, np. certyfikaty CCNA, CCNP, JNCIA, JNCIP, NSE4.

  • Doświadczenie w pracy dla operatora telekomunikacyjnego.

  • Znajomość techniki światłowodowej i sieci PON będzie dodatkowym atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Swobodną i przyjazną atmosferę pracy.

  • Stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i pracę w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą.

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B.

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.

  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Selekcja nadesłanych CV.

2

Wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami.

3

Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy.

4

Informacja zwrotna.

Dzień w firmie:

Pracę zaczynamy od porannej kawy/herbaty lub od świeżych owoców, w zależności od tego co, kto lubi. Po takiej dawce energii możemy realizować misję firmy – dostarczyć innowacyjne produkty i usługi wyprzedzające oczekiwania Klientów.

Jak się u Nas pracuje?

  • w kreatywnych zespołach z najnowocześniejszą technologią,

  • przy innowacyjnych i rozwojowych projektach,

  • w miłej i przyjaznej atmosferze współpracy.

FCA

FCA – integrator, producent i partner w biznesie. Współpracujemy z Klientami na każdym etapie prowadzenia projektu: od analizy i doboru odpowiedniego rozwiązania, poprzez projektowanie, wdrożenie i serwis. Posiadamy własne laboratorium światłowodowe, od ponad 25 lat jesteśmy producentem komponentów światłowodowych. Byliśmy jednym z pierwszych ekspertów w zakresie telekomunikacji optycznej, a obecnie jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku światłowodowego

Naszą siłą napędową są innowacje, a naszym celem jest sukces klienta.

Przewiń do profilu firmy