Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci

Gdynia Container Terminal S.A.O firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Energetyków 5, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gdynia Container Terminal S.A.

Energetyków 5

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMWare

  • Cisco

  • Windows Server

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • administracja środowiskiem wirtualnym Vmware

  • administracja i zarządzanie bezpieczeństwem serwerowych systemów operacyjnych Linux i Windows (fizyczne i wirtualne)

  • administracja usługą Active Directory oraz poczty elektronicznej Microsoft Exchange

  • administracja usługami Microsoft Office 365

  • administracja systemami kopii zapasowych i odzyskiwania danych

  • administracja siecią (wszystkie warstwy modelu TCP/IP) i usługami takimi jak: DHCP, DNS, VPN, NAT, VOIP, WIFI, APN, Firewall.

  • ewidencja konfiguracji i prowadzenie dokumentacji technicznej środowiska IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (warunek konieczny) – preferowana informatyka

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum druga linia wsparcia) – warunek konieczny

  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem wirtualnym VMWare – warunek konieczny

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci TCP/IP, FibreChannel oraz iSCSI (konfiguracja urządzeń Cisco, diagnozowanie problemów) – warunek konieczny

  • dobra znajomość narzędzi z zakresu bezpieczeństwa sieci (firewall, IDS, interfejsy sieciowe, VPN, Web Proxy) – warunek konieczny

  • dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server oraz Linux

  • dobra znajomość zagadnień Active Directory, Microsoft Exchange

  • znajomość środowiska oraz usług Microsoft Cloud (Azure, O365)

  • znajomość systemu kopii zapasowych Veeam

  • zdolności analityczne, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • odpowiednie certyfikaty będą dodatkowym atutem: VMWare, Microsoft Active Directory, Exchange, Cisco, Microsoft Azure, Microsoft O365, inne certyfikaty sieciowe

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Pracę w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych

  • Interesujące wyzwania zawodowe

  • Zdobycie doświadczenia w bardzo specyficznej i cechującej się ogromną dynamiką branży morskiej

  • Praktyczną możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia zawodowe

  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach IT

  • System benefitów (karta Multisport, opieka medyczna)

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pocztą na adres: ul. Energetyków 5, 81-184 Gdynia lub za pomocą przycisku aplikuj.