Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci

CARBON STUDIO S.A.

  • Nasyp 6, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Nasyp 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

✔️Prowadzenie kartoteki sprzętu i licencji

✔️Zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy

✔️Utrzymanie ciągłości działania systemów informatycznych

✔️Zapewnienie bezpieczeństwa systemów i sieci

Nasze wymagania

✔️Znajomość obsługi systemu Windows i jego sieci

✔️Zrozumienie sieci komputerowych

✔️Umiejętność pracy z serwerem

✔️Umiejętność składania komputerów

Mile widziane:

✔️Obsługa Linuxa

✔️Obsługa oprogramowania Jenkins

✔️Znajomość konsoli CMD oraz Shell

✔️Znajomość Groovy Script

✔️Umiejętność skryptowania Batch oraz SH

✔️Znajomość systemów backendowych specyficznych dla Game Devu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)

  • Biuro w centrum Gliwic

  • Prace przy najnowszych technologiach VR

  • Cykliczne spotkania integracyjne

  • Dostęp do biblioteki gier VR

O nas

Iron VR i Carbon Studio to dwa zespoły tworzące od wielu lat gry VR na wszystkie wiodące platformy. Mamy na swoim koncie cztery wydane tytuły które są dostępne na praktycznie wszystkich rynkach światowych. Produkujemy gry na gogle VR takie jak PlayStation VR, Oculus Quest, Valve Index.