Oferta pracy

Administrator Sieci i Bezpieczeństwa IT

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami Firewall

  • administrowanie połączeniami VPN

  • administrowanie systemami IDS/IPS

  • administrowanie systemem WebProxy

  • administrowanie systemem ochrony DNS

  • administrowanie systemami SandBox

  • administrowanie systemem AntyMalware

  • analiza bezpieczeństwa sieci LAN/WAN

  • monitoring pracy systemów bezpieczeństwa IT, analiza problemów i oraz sporządzanie dokumentacji systemów bezpieczeństwa IT

  • testowanie, uruchamianie i przygotowywanie do eksploatacji systemów bezpieczeństwa IT

  • ścisła współpraca z Biurem Bezpieczeństwa Enea SA oraz CERT Enea

  • doradztwo i nadzór w zakresie zakupu nowego sprzętu sieciowego i oprogramowania.

  • występowanie z wnioskami dotyczącymi usprawnień i poprawy funkcjonowania bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej

  • ustalanie wytycznych i doradztwo w zakresie koncepcji i projektowania systemów oraz zakupu nowego sprzętu i oprogramowania

  • udział w projektach - wdrażanie nowych rozwiązań i technologii związanych z modernizacją sieci LAN/WAN oraz bezpieczeństwa IT

  • współpraca z Pionem Infrastruktury i Aplikacji oraz pozostałymi biurami z Departamentu Teleinformatyki w zakresie testowania, wdrażania i eksploatacji systemów teleinformatycznych

  • przestrzeganie Polityki Bezpieczeństwa, Systemu Zarządzania i innych wewnętrznych zarządzeń i poleceń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowany kierunek informatyka

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień związanych z ochroną DMZ, DNS, Sandbox, VPN, IDS/IPS, WebProxy, AntyMalware, systemami firewall

  • znajomość aktualnych trendów z zakresu branży IT

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • nastawienie na skuteczność oraz terminowość realizacji zadań

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2022 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.