Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci i IT/ DevOps

o4b Sp. z o. o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DevOps

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie aplikacji

  • zapewnienie stabilności działania aplikacji

  • obsługa zgłoszeń zgłoszonych przez klientów

  • analiza zgłoszonych błędów

  • przygotowanie opracowań dla zapytań klienckich

  • instalacja aplikacji na środowisku testowym i produkcyjnym

  • asysta dla klientów w trakcie testów klienckich

  • testy aplikacji po wprowadzeniu poprawek do aplikacji

  • systematyczne kontrolowanie poprawnego działania aplikacji (monitoring działania serwerów oraz aplikacji)

  • naprawa oraz likwidacja błędów, które wpływają na poprawne działanie systemów

  • optymalizacja aplikacji

  • zarządzanie serwerami i konfiguracja sieci

  • wirtualizacja środowisk

  • wsparcie developerów w analizie problemów sieciowych

  • pisanie skryptów automatyzujących procesy instalacji

Nasze wymagania

  • Znajomość metodyki DevOps

  • Znajomość podejścia IaC

  • Kubernetes

  • Linux

  • Terraform

  • Ansible

  • CI/CD (gitlab)

  • GitOps (ArgoCD)

  • Bash/Python

  • Znajomość podejścia chmurowego (Hetzner cloud lub inne)

  • Docker

Mile widziane

  • ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana)

  • Grafana, Prometheus

  • Redis

  • Postgresql

  • RabbitMQ

  • MongoDB

  • Rancher

  • Architektura mikroserwisowa

  • Nginx

  • Podstawowa znajomość programowania (Java, JavaScript)

To oferujemy

  • luźną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • swobodę działania i wzajemne wsparcie

  • kartę MultiSport

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, typ umowy do ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma o4b Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Granicznej 4 /9, 20-010 Lublin.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na stanowisko: Administratora sieci i IT.