Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator sieci i IT/ DevOps

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie aplikacji
    • zapewnienie stabilności działania aplikacji
    • obsługa zgłoszeń zgłoszonych przez klientów
    • analiza zgłoszonych błędów
    • przygotowanie opracowań dla zapytań klienckich
    • instalacja aplikacji na środowisku testowym i produkcyjnym
    • asysta dla klientów w trakcie testów klienckich
    • testy aplikacji po wprowadzeniu poprawek do aplikacji
    • systematyczne kontrolowanie poprawnego działania aplikacji (monitoring działania serwerów oraz aplikacji)
    • naprawa oraz likwidacja błędów, które wpływają na poprawne działanie systemów
    • optymalizacja aplikacji
    • zarządzanie serwerami i konfiguracja sieci
    • wirtualizacja środowisk
    • wsparcie developerów w analizie problemów sieciowych
    • pisanie skryptów automatyzujących procesy instalacji
    JESTEŚ ZMOTYWOWANY, CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE?
    TA OFERTA JEST DLA CIEBIE.

    Wymagania:

    • umiejętność administracji serwerami opartymi na Linuksie (Oracle, Ubuntu Server)
    • znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP
    • podstawowa znajomość Java, SQL
    • znajomość Git, Maven
    • podstawowa znajomość usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii (XML, WSDL, JAXB, JAX-WS, XPath, XQuery, XSLT)
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • studia wyższe informatyczne lub techniczne / wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne

    Mile widziane:

    • znajomość WSO2 ESB, Oracle Service Bus, Oracle SOA
    • znajomość Apache Tomcat, Weblogic
    • znajomość Elasticsearch, Logstash, Kibana,
    • znajomość Baz danych MySQL, Oracle, Hadoop lub inne bazy NoSQL
    • bardzo dobra znajomość Java
    • znajomość wzorców projektowych warstwy integracji

    Oferujemy:

    • luźną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
    • swobodę działania i wzajemne wsparcie
    • kartę MultiSport
    • elastyczny czas pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie, typ umowy do ustalenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Firma o4b Sp. z o.o. została założona w 2013 roku z inicjatywy grupy specjalistów z branży IT. Jako prężnie rozwijająca się na rynku informatycznym firma, współpracujemy z dużymi organizacjami, które cenią szybkość, wydajność i efektywność dostarczanych przez nas rozwiązań. Dzięki wspólnej pasji i zaangażowaniu w podejmowane zadania dbamy aby współpraca z nami była efektywna i najbardziej satysfakcjonująca.