Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci i systemów informatycznych

mPAY O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową,

  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,

  • monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie na incydenty,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • wsparcie zespołów programistów i testerów,

  • tworzenie backupów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku administratora systemów,

  • praktyczna znajomość systemów z rodziny Windows Server,

  • praktyczna znajomość rozwiązań wirtualizacji w oparciu o Hyper-V,

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci, usług/aplikacji,

  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN, VPN, VLAN, TCP/IP, konfiguracji firewalli),

  • znajomość systemów do backupów,

  • znajomość systemu monitorującego Zabbix,

  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • praktyczna znajomości systemów Linux,

  • znajomość rozwiązań SAN/NAS,

  • znajomość administracji bazami danych MS SQL,

  • znajomość urządzeń CISCO ,

  • znajomość CI/CA.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • praca w zespole doświadczonych programistów i administratorów,

  • szeroki wachlarz ciekawych i pełnych wyzwań projektów,

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

mPAY

Jeśli nie chcesz pracować w korporacji, lubisz wyzwania, chcesz mieć wpływ na końcowy produkt, współpracować ze zgranym zespołem doświadczonych specjalistów to ta oferta jest dla Ciebie. W mPAY i GRUPA LEW będziesz mógł administrować systemami współpracującymi z aplikację mobilną, rozwiązaniami terminalowymi, operatorami sieci komórkowych, bankami dostarczać rozwiązania dla setek tysięcy użytkowników, pracować z systemami transakcyjnymi i najnowszymi technologiami, oraz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę.

Przewiń do profilu firmy