Logo Pracuj.pl

Administrator sieci i systemów informatycznych

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • administrowanie usługami na platformach Microsoft Azure oraz Microsoft 365,
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
  • monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie na incydenty,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • przynajmniej 3-lata doświadczenia w pracy jako administrator,
  • praktyczna znajomość systemów rodziny Windows Server oraz Microsoft SQL
  • znajomość platformy wirtualizacji Hyper-V,
  • znajomość platform Office 365 oraz Azure,
  • znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami LAN/WAN,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w projektach opartych na najnowszych rozwiązaniach z technologii IT,
  • rozwój w technologiach Microsoft Azure,
  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,
  • bezpłatne przejazdy całą komunikacją miejską,
  • bezpłatne miejsce parkingowe,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach branżowych,
  • możliwość nauki języka angielskiego w 100% finansowanej przez Spółkę,
  • podwyższone do 2% wpłaty do PPK,
  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Biura Teleinformatyki.

Aplikacja

Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – przyjedź do nas.

Na Twoje CV czekamy do 14.07.2021 r.

Aktualne oferty pracodawcy
2021/29

Administrator sieci i systemów informatycznych, Warszawa