Oferta pracy

Administrator sieci i systemów IT

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie serwerami i stacjami roboczymi Windows Server w środowisku AD,

  • Zarządzanie środowiskiem VMware,

  • Obsługa systemu Veeam,

  • Monitorowanie, reagowanie na incydenty i dbanie o ciągłość działania infrastruktury sieciowej,

  • Zarządzanie dostępami w systemach ERP,

  • Obsługa firmowych telefonów komórkowych

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów – helpdesk,

  • Obsługa sprzętu IT.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu serwerami,

  • Doświadczenie w zarządzaniu Vmware, Veeam oraz systemem ERP,

  • Znajomość systemów Microsoft i środowiska AD,

  • Znajomość zagadnień dotyczących działania sieci komputerowych LAN, WAN, WiFi,

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu informatycznego (Windows).

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość tworzenia makr i skryptów automatyzujących pracę,

  • Podstawowa znajomość systemów Linux,

  • Podstawowa znajomość tworzenia zapytań SQL,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Darmowe zajęcia językowe w firmie,

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”),

  • Ubezpieczenie dzieci oraz grupowe,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość zakupu akcji spółki w preferencyjnej cenie,

  • Premie i paczki świąteczne.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy