Administrator Sieci i Systemów IT

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości działania systemów i serwerów oraz wyznaczanie kierunku rozwoju narzędzi sieciowych i systemów
  • utrzymanie i administrowanie serwerami Spółki zapewniającymi ciągłość operacji biznesowych oraz sieciami LAN, WAN, WLAN
  • czynny udział we wdrażaniu projektów z obszaru IT
  • konfiguracja i optymalizacja systemów bezpieczeństwa sieci oraz danych
  • ciągłe usprawnianie i rozwój istniejących aplikacji biznesowych
  • analiza zgłaszanych przez użytkowników pomysłów prorozwojowych
  • ścisła współpraca z dyrektorem finansowym i zespołem IT
  • konfiguracja sprzętu i oprogramowania oraz obsługa zgłoszeń dotyczących awarii
  • dbanie o bezpieczeństwo danych osobowych (RODO)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne na kierunku informatycznym, mile widziane wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT na stanowisku administratora bądź pokrewnym
  • umiejętność planowania, budowania i administrowania sieciami oraz dbania o ich bezpieczeństwo
  • znajomość zagadnień związanych z systemami i bazami danych
  • umiejętność reagowania i doboru najlepszych rozwiązań do potrzeb zgłaszanych przez biznes
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi wspierającymi Spółkę oraz ich kontrola
  • umiejętność sprawnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • gotowość do rozwijania poszczególnych systemów wykorzystywanych w firmie
  • orientacja na Użytkownika Wewnętrznego i najwyższą jakość obsługi
  • umiejętność pracy zespołowej oraz działania pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilność pracy w długim horyzoncie czasowym
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie kompetencji własnych
  • dużą autonomię działania
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do szerokiego pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, karta MultiSport)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy