Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci i systemów IT

SKOK Unii Lubelskiej

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • VBA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja sieci i systemów teleinformatycznych

  • nadzór nad bezpieczeństwem teleinformatycznym Kasy

  • organizacja i realizacja procesu HelpDesk w Kasie (na poziomie software i hardware)

  • zarządzanie planami ciągłości działania w obszarze teleinformatycznym Kasy

  • nadzór i współpraca z dostawcami usług teleinformatycznych, w tym obszarów outsourcowanych

  • raportowanie obszaru teleinformatycznego

  • szkolenia/wsparcie pracowników z obszaru IT

  • administrowanie stroną www

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 3 letnie w administrowaniu systemami i sieciami teleinformatycznymi

  • doświadczenie w administrowaniu serwerów bazodanowych (MS SQL/Oracle)

  • znajomość i praktyczna wiedza w zakresie organizacji procesu HelpDesk (software i hardware)

  • wykształcenie wyższe (informatyka/ bezpieczeństwo informatyczne/ pokrewne)

  • mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym

  • umiejętność i doświadczenie w testowaniu i wdrażaniu zmian w systemach IT

  • umiejętność tworzenia dokumentacji dla utrzymywanych środowisk

  • umiejętność programowania, znajomość aktualnych trendów z zakresu branży IT w tym bezpieczeństwa IT

To oferujemy

  • udział w realizacji innowacyjnych i ambitnych projektów

  • szansę rozwoju oraz tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Jesteśmy lokalną instytucją finansową, działająca na rynku już blisko 30 lat. Obecnie działamy na terenie czterech województw w 27 placówkach

Kasę tworzy zespół młodych i dynamicznych osób, dla których ważna jest dobra atmosfera, wzajemny szacunek i współpraca. Dbamy o to, aby w naszym życiu była zachowana równowaga pomiędzy czasem prywatnym a zawodowym, dzięki czemu mamy silną motywację do realizacji swoich celów. Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta.

Przewiń do profilu firmy