Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci i Systemów IT

HIVETECH SP. Z O. O.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HIVETECH SP. Z O. O.

Technologiczna 2

Opole

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezawaryjnej pracy infrastruktury IT

  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy i rozwiązywanie ich problemów

  • administracja i utrzymanie serwerów

  • wdrażanie zmian w architekturze IT

  • aktualizacja dokumentacji i procedur IT

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i wykształcenie techniczne

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi TCP/IP, LAN/WAN/WLAN/VPN

  • znajomość zagadnień administracji systemami serwerowymi Windows (Windows Server 2012R2/2016/2019)

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami baz danych (SQL Server 2008/2012/2014)

  • doświadczenie w administrowaniu środowiskiem opartym o Microsoft Hyper-V lub VM Ware

  • umiejętność konfiguracji i zarządzania usługami takimi jak: DNS, DHCP, GPO, IIS

  • znajomość AD

  • znajomość pakietów MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (dla studentów ofertujemy elastyczny model pracy)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • różnorodność zadań – możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach

  • pakiet korzyści socjalnych, tj. kartę Multisport, prywatną opiekę lekarską, dodatkowe ubezpieczenie

  • przyjazną atmosferę pracy

Firma HIVETECH zajmuje się m.in. monitoringiem procesów przemysłowych z wykorzystaniem autorskich rozwiązań w zakresie IT oraz automatyki. Dzięki ciągłej optymalizacji procesów oraz zastosowaniu szerokiej gamy nowoczesnego sprzętu i oprogramowania nasza wykwalifikowana kadra oferuje najwyższy poziom usług. W związku z rozwojem firmy i poszerzającym się zakresem naszych usług poszukujemy pracownika na stanowisko administratora sieci i systemów IT w naszym biurze w Opolu.

Przewiń do profilu firmy