Oferta pracy

Administrator sieci i systemów IT - Specjalista ds. IT

ROS-SWEET Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 2, Łańcut
    Łańcut, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 2

Łańcut

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • HTML

  • LAN, VLAN, WAN, VPN

Mile widziane

  • COMARCH ERP XL

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy serwis i utrzymanie systemów oraz infrastruktury teleinformatycznej

  • Bieżące wsparcie w codziennym użytkowaniu sprzętu i oprogramowania, wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących codzienne zadania

  • Administrowanie infrastrukturą sieciową i serwerową, instalowanie oraz konfigurowanie nowych urządzeń, zarządzanie sieciami LAN, VLAN, WAN,VPN

  • Zakupy sprzętu komputerowego oraz prowadzenie ewidencji zasobów IT

  • Tworzenie polityki i procedur bezpieczeństwa, aktualizacja dokumentacji IT

  • Przygotowywanie instrukcji IT oraz szkolenie użytkowników

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych w zakresie nowych rozwiązań IT

  • Techniczne wsparcie w obsłudze e-commerce oraz stron internetowych (WordPress, HTML)

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna pozwalająca na swobodne poruszanie się po środowiskach o różnej technologii

  • Bardzo dobra znajomość architektury sieci LAN,VLAN, WAN oraz protokołów sieciowych

  • Umiejętność diagnozy i analizy zgłaszanych problemów oraz dopasowania właściwych rozwiązań

  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu oprogramowaniem COMARCH ERP XL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności

  • Ciekawą pracę, samodzielne i rozwojowe zadania

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery

  • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz karty Multi Sport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja on-line

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Informacja zwrotna